Bleskovky

Soutěžte s rádiem Haná

V sobotu 14. září vymaluje tým Radia Haná ve spolupráci se společností PROZK, s.r.o. místnosti v Dětském domově v Litovli o rozloze 120 m2. Soutěž spočívá v tom, že si tipnete, jak dlouho bude celé malování trvat. Vítěze čeká odměna ve formě poukazu na 10 tisíc korun.

Rok se s rokem sešel a to znamená jediné, i letos tým Radia Haná ve spolupráci se  společností PROZK, s.r.o. naloží do auta všechny malířské potřeby, a tentokrát vyrazí směr  Litovel.

Už v sobotu 14. září totiž ve zdejším Dětském domově vymalujeme dětem místnosti o rozloze 120 m². A to není vše! Odměna čeká také na jednoho z vás! 

A jak dlouho nám vymalování daných prostor bude trvat? To si můžete tipnout. A nejbližší tipující nezůstane bez odměny. Čeká na něj poukaz na nákup barev od společnosti PROZK, s.r.o. v hodnotě 10.000,- Kč. Tipovat můžete prostřednictvím komentářů u události na Facebooku  ZDE do neděle 22. září do 22.00.

Vítěz bude vyhlášen moderátorem Radia Haná Lukášem Kobzou 23. září v ranním vysílání. V případě shody zvítězí dřívější tip, proto neváhejte a zkuste svůj odhad třeba hned.

 

„Radio Haná tuto dobročinnou akci pořádá již poněkolikáté a rok 2019 určitě nebude tím posledním. Loni jsme udělali radost dětem z olomouckého Dětského domova, letos vyrazíme do Litovle. I tentokrát budeme malovat barvou Sniezka a COLORLAK od firmy PROZK, s.r.o., které tímto srdečně děkujeme,“ říká programový ředitel Radia Haná Marek Berger. Partnerem soutěže je PROZK, s.r.o. Již 22 let specialista v oblasti nátěrových a fasádních barev. Prodejny PROZK najdete v Olomouci, Znojmě, Vyškově, ve Vrbně, Moravském Krumlově a Kyjově. Zkuste své štěstí prostřednictvím tipu a vyhrajte poukaz v hodnotě 10.000 ,- Kč na nákup libovolných barev od společnosti PROZK. Držte nám palce, v sobotu 14. září jdeme na to! 

Více na www.radiohana.cz

  NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.