Bleskovky

Objevy radního Tomáše Navrátila

Motají se nám tam cyklisté! Polské kamiony ucpávají Přerov. Objevení Ameriky není nic ve srovnání s tím, co dokázal vyvolat za objevy přerovský radní Tomáš Navrátil (ANO 2011). Uvolněný znamená, že za svou práci bere plat.

Tomáš Navrátil, díky kterému funguje doprava v Přerově ANO stále líp! Zdroj foto: Přerovská internetová televize

Podle města Přerova je to šance, která se opakuje jednou za sto let. A podle experta na dopravu Tomáše Navrátila (ANO 2011) je to taky velice žádoucí stavba. Město bude prý chudší jen o dva miliony korun, zbytek zaplatí z našich peněz SFDI.

Úleva duševní je v penězích nevyčíslitelná, protože se pan Navrátil nebude muset velkopansky rozčilovat, že se jeho majestátu někde motají cyklisté. On totiž doslova řekl:  „Mnozí to ale nerespektují, protože by museli přejít silnici, takže se nám v podchodu „motají“ mezi chodci cyklisté. Vybudováním tubusu tenhle nešvar skončí,“ řekl na závěr radní Navrátil. Nám, my velký pan radní a spasitel dopravy v Přerově, Tomáš Navrátil, který nepodporuje vyvěšení vlajky pro Přerov. Stále se přitom neví, zda a co má Navrátil proti Tibetu a zda má nějaké nadstandardní slabost pro Čínu.