Velkolepý sportovní den vypukne už tuto sobotu před Šantovkou

Galerie Šantovka chystá na tuto sobotu sportovní den, kterého se zúčastní 30 olomouckých sportovních klubů a spolků. Od těch nejprestižnějších prvoligových až po ty menší volnočasové. Chybět nebudou např. fotbalisté SK Sigma Olomouc, basketbalisté BK REDSTONE Olomoucko či hokejisté HC Olomouc, poslední zmínění budou mít v rámci eventu také autogramiádu. Novinkou letošního roku je dětská „ninja“ překážková dráha, kde se bude závodit na čas o hodnotné ceny. Vstup na akci je zdarma.

Cílem akce je přitáhnout veřejnost k pohybovým aktivitám a zájemcům přiblížit sportovní dění v Olomouci. Sportem nabitý den nabízí unikátní možnost si sporty vyzkoušet na vlastní kůži.A to od tradičního fotbalu, házené, volejbalu přes umělecké a bojové sporty až po balet či aerobik.

„Pro návštěvníky budou připraveny jednotlivé sportovní stanoviště, kde se seznámí přímo se zástupci klubů a pod jejich dozorem si mohou vyzkoušet nejrůznější sportovní disciplíny. Zájemci budou mít také možnost se zúčastnit oblíbených doprovodných soutěží o atraktivní ceny,“ říká marketingový koordinátor David Podstata.

Součástí akce bude také stanoviště Kliniky tělovýchovného lékařství a kardiovaskulární rehabilitace z FN Olomouc, která chce návštěvníky upozornit na důležitost preventivních prohlídek ve sportu. Pracovníci kliniky nabídnou návštěvníkům možnost měření krevního tlaku při statické zátěži, stanovení hodnot svalové síly dynamometrem a budou představovat vyšetření síly dechových svalů v rámci studie, do které se mohou sportovci na tomto stanovišti rovnou přihlás

Zkrátka, nezbývá než se rozcvičit a přijít si užít den plný sportu a zábavy pro celou rodinu. Akce se uskuteční na venkovní ploše vedle Galerie Šantovky. Více informací o programu najdete ZDE.INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZEINZERCE
Ekologický rozcestník MIE
INZERCE
podlahy poker