Horoskopy pro týden 15. 7. - 21. 7.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Začátek týdne bude hektický, ale nepodlehněte panice. Jakmile se ocitnete uprostřed chaosu, uvařte si kafe a zamyslete se. Také budete mít šanci se sblížit s členy rodiny, se kterými nejste zadobře nebo jste se odcizili.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nepříjemnosti v práci zaviněné vaší roztržitostí berte jako užitečnou lekci, že něco poplést může každý. Když někdo ze spolupracovníků v budoucnu způsobí chaos, odpustíte si kritiku. Pořiďte si společenské oblečení, budete pozvaní na oslavu zvláštní události.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jestli nemáte partnera, budete mít příležitost k seznámení. Zadaní si zase s drahou polovičkou otevřeně vyříkají to, co v sobě už delší dobu dusí, a nastolí ve vztahu rovnováhu. O víkendu nekupujte nic cenného.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

I když budete mít pracovních a domácích povinností habaděj, vždy vám zbude dost energie na večerní společenské a kulturní akce, kde se seznámíte se zajímavými lidmi, a patrně navážete velmi užitečné kontakty.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Budete mít neuvěřitelně odvážné nápady. Řiďte se svým úsudkem a ignorujte námitky, že to, co vymýšlíte, je bláznivé, i ty největší rýpaly přesvědčíte o opaku. Konečně dokážete ,,překročit“ svůj strach a zbavíte se zbytečného komplexu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zkraje týdne se obloukem vyhýbejte výprodejům, ať nekoupíte zbytečnosti, a to i když máte dost peněz. O víkendu nic důležitého neprobírejte se sousedy ani příbuznými, vaše slova by překroutili. Zajděte si na koncert, do divadla nebo kina.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zřejmě vás někdo poprosí o půjčku. Půjde o spolehlivou osobu, která se ve finanční tísni ocitne kvůli chybě někoho jiného, tak se nebojte udělat dobrý skutek, o peníze nepřijdete. Pokud budete o úvěr žádat vy, banka všechno vyřídí kladně a rychle.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Tento týden si pečlivě promyslete každé rozhodnutí. Dostanete šanci ulovit „zlatou rybku“, dokonce se dá předpokládat, že se konečně splní to, co si přejete dlouhé roky. Počítejte ale s tím, že to nebude přes noc a bez vašeho přičinění.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud má vaše profese něco společného s cizinou, ubytováním, logistikou, psaním či vzděláváním, čeká vás pracovně nejnáročnější období roku. Velký počet osobních jednání i hovorů na dálku ale hravě zvládnete a vyděláte hodně peněz.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nepodceňujte situace, ve kterých půjde o peníze. Pozorně čtěte v dohodách a smlouvách i odstavce napsané velmi drobným písmem, jinak vás může někdo napálit, což se týká nejen nákupu a prodeje, ale také pojistných a nájemních smluv.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Co si naplánujete, to se obvykle začne vyvíjet jinak, ale k lepšímu. Máte-li děti, sledujte je při hraní. Zjistíte jejich doposud spící talent a nadání a díky tomu dokážete najít volnočasovou aktivitu, která je bude bavit a navíc je připraví na budoucí povolání.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vyřešíte případné pracovní spory, navíc si ujasníte priority, co je důležité a co ztráta času. Podepisování smluv nebo uzavírání ústních dohod odložte na příští týden. V těchto dnech byste mohli finančně tratit.


INZERCE
CBA
INZERCE
Ekologický rozcestník MIE
INZERCE
Chata Kouty