Horoskopy pro týden 28. 11. - 4. 12.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Změny budou souviset s pracovní činností, ale pro vás nebudou překvapením. Zaskočit vás může postoj partnera. Vyčte vám všeho, co mu bude vadit. Snažte se zachovat klid a ujistěte ho, že vám na něm záleží.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Komunikace s partnerem půjde skvěle, dobře se doplňujete. Ovšem domácí práce vám dají zabrat, může vás dusit pocit zodpovědnosti a nedokončenosti. Věnujte více pozornosti kondici a svému zdraví.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pomalu objevujete radostný přístup k životu, zjišťujete, co všechno ze svých snů si můžete dovolit realizovat. Důležité je nezůstat jen u snění. Příležitostí kolem sebe máte hodně, nebojte se jim otevřít.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nápor energie povede k rozšíření aktivit. Přidáte si něco nového a zdokonalíte i to, co vypadalo dokonale. S partnerem proberete příjemné plány do dalších dnů. Věnujte více pozornosti zdraví.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Řešte situace podle vlastního pořadí. Je potřeba něco "z kdysi důležitých věcí" vyřadit. Profesně se vám naskytne nová příležitost. Zvládnete vyřídit všechny úřední záležitosti a přitom nezanedbáte rodinu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte plán, co všechno chcete stihnout, ovšem chvíli můžete jednat poněkud zmateně. Proto se zklidněte a rozvrhněte si věci podle důležitosti. Buďte k sobě vlídnější, potěšte se třeba maličkostí, kupte si něco.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Před vámi je spousta věcí k řešení. Není čas je dělit na příjemné a nepříjemné, pusťte se do všeho bez dlouhého přemýšlení. Nezastaví vás ani nepříjemná překážka, ani kritika. Máte u sebe někoho, kdo je vám velkou oporou.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Jste připravení udělat spoustu práce, ale jaksi jste nepočítali s překážkami. Podaří se vám nečekaně něco získat, na druhé straně tam, kde jste měli všechno promyšlené, to nevyjde. Radost vám mohou přinést děti a tvorba.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Budete řešit nepředvídatelnou situaci, což ovlivní plány na celý týden. Nejasnosti v oblasti financí vás poněkud přibrzdí. Pozor na sklon k přehnané zodpovědnosti. Více přemýšlejte o volnu či dovolené.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Posilováním kondice upevníte i sebevědomí. Ovšem nesmíte stále hledat důvody, proč něco nejde. Aktivní snaha postarat se o člena rodiny bude velice ceněná. Pozor, mohou vás potrápit výdaje.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Cíle si vytyčujte opatrně. Chvíli budete zvažovat, co si můžete dovolit a co už ne. Také bude nutné věnovat se více vztahům, rodině a příbuzným. Najděte si na ně čas. Nezapomínejte ani na svoji kondici.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Radosti a starosti se natolik promíchaly, že nestíháte vnímat převahu toho dobrého. Vyřešíte problém, kterému se delší dobu vyhýbáte. Pochopíte jednání, kterému jste nerozuměli. Dětem dopřejte volnost.


INZERCE
Globus
INZERCE
Helen Brunch
INZERCE
Auto Kubíček
INZERCE
CBA Huhnak
INZERCE
Ostrov realit