Zprávy

Přerovští hasiči obhájili vítězství ve vyprošťování u dopravních nehod

Již pětadvacátý ročník soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod se konal ve středu 18. května v Přerově na náměstí Přerovského povstání. Regionálního kola se zúčastnili profesionální hasiči jednotek požární ochrany HZS Olomouckého kraje, HZS Zlínského kraje a SŽ Přerov.

Foto zdroj: hzscr.cz

Boj jedenácti čtyřčlenných týmů provázelo vydařené počasí i příjemná atmosféra s množstvím diváků. Družstva potrápili nejen přísní rozhodčí, ale rovněž velmi komplikované scénáře a samozřejmě neúprosný časový limit.

Nejlépe se s nastraženými překážkami vypořádal tým HZS Olomouckého kraje ze stanice Přerov, který tak obhájil své poslední vítězství a získal putovní pohár našeho sboru. Druhou příčku získalo družstvo z HZS Zlínského kraje ze stanice Valašské Meziříčí a bronz putuje opět do našeho sboru, a to konkrétně za týmem ze stanice Olomouc.

Organizátoři z Územního odboru Přerov děkují všem týmům za bojovného ducha a skvělou reprezentaci svých sborů a stanic a divákům za hojnou účast.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Chata Kouty
INZERCE
podlahy poker