Zprávy

Rekonstrukci kanalizace ve Wurmově ulici aktuálně brzdí karanténní opatření

Práce na opravě kanalizace ve Wurmově ulici se dočasně pozastavují. Původně měla být rekonstrukce dokončena do 25. května, nově se počítá s termínem 15. června.

Foto zdroj: prerov.eu

„Důvodem je onemocnění Covid-19 a s ním související karanténní opatření u zaměstnanců dodavatelské firmy. Zdržení je nepříjemné, ale neodvratné,“ informoval ředitel společnosti Vodovody a kanalizace Přerov Miroslav Dundálek. Jak dále upřesnil, za daných okolností bude od středy 21. dubna rezidentům povoleno za zvýšené opatrnosti rozkopanou ulicí projíždět – respektive dostávat se ke svým nemovitostem.

Wurmova ulice byla uzavřena 5. dubna, neboť byla v plánu výměna kanalizace v délce 154 metrů. „V rámci oprav se přepojují na novou kanalizaci i kanalizační přípojky a uliční vpusti. Po dokončení, které předpokládáme v polovině června, projde povrch silnice úpravou,“ konstatoval předseda představenstva společnosti VaK Přerov a radní města Michal Zácha.


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
CBA Huhnak