Najděte klíče k pokladu v čokoládových lodičkách. Festival čokolády startuje už v pátek

Milovníci sladkého zpozorněte! V Šantovce se pro vás chystá třídenní program plný čokoládových pamlsků od jedinečných rodinných firem. Od pátku 10. února do neděle 12. února mohou návštěvníci ochutnat tradiční i netradiční čokoládové produkty, zúčastnit se kulinářských workshopů i soutěžit o lákavé ceny včetně pětitisíové prémie. Vstup je zdarma.

„Festival vám dokáže, že čokoláda je skutečně tvárná surovina, z níž může vzniknout řada originálních čokoládových výrobků a specialit. Mohou to být například jedinečné pralinky, speciální lanýže nebo netradiční pivo a dokonce i kebab či kosmetika,“ přiblížil festival mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

V obchodních pasážích se představí více než čtyři desítky vystavovatelů a prodejců. Ochutnat můžete dobroty například od Kamila Chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonky, Čo Xo, Čokoládovny Janek, Čokolandia, Judith Sweet Art, Choklid, Chocothopia a mnoha dalších.

Jeden z návštěvníků navíc vyhraje 5000 korun a dárky od sponzorů akce! Pět klíčů k pokladu bylo uschováno do čokoládových lodiček, které si budete moci zakoupit u stánku Mr. Vonka. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevírá truhlu s dárky a odměnou 5 000 korun!

Oblíbená událost nabídne nejen stánky s čokoládovými delikatesami, ale i nejrůznější umělecká vystoupení, workshopy a dětské tvořivé dílničky. Čokoládový festival organizuje agentura ChrisEvents.

Vstup je zdarma.
INZERCE
Objev roku Radia Haná Objev roku Radia Haná

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
podlahy poker