Kultura

Dožínky na Výstavišti v Přerově navštívily davy lidí

Druhým rokem se konají v Přerově na výstavišti Okresní Dožínky, které jsou spojené i s Celostátní výstavou mladé drůbeže, králíků, holubů a exotického ptactva. Brány výstaviště se otevřely návštěvníkům v sobotu 19. září v 9:00 hodin a akce pokračovala i v neděli. Návštěvníci tak měli možnost trávit víkend se zvířátky.

Nechybělo dobré jídlo a pití a skvělá muzika. K poslechu a tanci hrála v sobotu Záhorská kapela, Duo Jamaha, Argema, Skarlet rock a Second Hand Kabát revival, v neděli pak kapela Harmony.   


"Letos se nám podařilo zajistit na výstavu 2700 králíků, 780 kusů drůbeže, 50 voliér exotického ptactva, 180 kusů holubů a 25 kusů hospodářských zvířat. Jsme moc rádi, že vyšlo počasí a že na  akci přišlo tolik lidí,“ prozradil předseda okresního výboru Českého svazu chovatelů v Přerově Jiří Koláček.


Na výstavišti nechyběly ukázky hasičů, králičí hop, projížďky na koních a spousta dalších atrakcí. Na své si přišli nejen malí, ale i velcí.   Již 3. a 4. října chystají organizátoři na výstavišti další akci - Výstavu Moravy a Slezska hospodářských zvířat.


INZERCE
Radio Haná Benzín zdarma Radio Haná Benzín zdarma

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Chata Kouty
INZERCE
podlahy poker