Kradl tepláky v obchodním centru Galerie, z lupu se dlouho neradoval. Mříž mu zabránila v úniku

Včera 25. září se vydal na lup tepláků v odpoledních hodinách do přerovského obchodního centra Galerie na ulici Čechova 29letý muž. Byl zadržen a za krádež mu hrozí až tři roky.

Foto zdroj: Pixabay.com

" Muž vešel v odpoledních hodinách do jedné z prodejen. Vzal si značkové tepláky v hodnotě necelých 1 800 korun a odnesl je do zkušební kabinky. Tam odtrhl visačky a zboží vložil do tašky. Prodejnu pak opustil bez zaplacení. O pár minut později šel do jiné prodejny a taky cílil na tepláky. Vzal si
dva kousky do zkušební kabiny a stejně jako v předchozím případě strhnul z nich bezpečnostní čipy. Zaměstnankyně prodejny zjistili, že se děje něco podezřelého, proto spuštěním mříže prodejnu uzavřely. Podezřelému zboží odebraly a vyčkaly příjezdu přivolané policejní hlídky," řekla k případu tisková mlučí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová.

Hlídka u podezřelého našla odcizené tepláky z první krádeže a vrátila je zpět na prodejnu, kde byly vráceny zpět do prodeje. Odcizené zboží v hodnotě necelých 2 200 korun z druhé prodejny nemohlo být vráceno do prodeje, protože bylo poškozeno neodborným odstraněním bezpečnostních čipů.
Policisté odvezli muže na služebnu, kde s ním byly provedeny další procesní úkony. "Zjistilo se, že muž má již z minulosti zápis v rejstříku trestů pro násilnou trestnou činnost, za kterou byl odsouzen. Ještě téhož dne mu bylo ve zkráceném přípravném řízení sděleno podezření pro trestný čin
krádeže, za který mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody," dodala Zajícová.



INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

VSTUP DO DISKUZE



INZERCE
Flora Olomouc
INZERCE
TV Morava