Kultura

Radio Haná hledá objev roku, mladým kapelám nabízí promo za 200 tisíc korun

Do soutěže s Radiem Haná se mohou zapojit mladí muzikanti a nadějné kapely. Hlavní cenou talentové akce je exkluzivní promo v hodnotě 200 tisíc korun. Soutěž je žánrově omezena na mainstream, pop a rock.

Radio Haná ve spolupráci s nahrávacím studiem TA musica v Zábřeze a hudební skupinou O5 a Radeček vyhlašuje talentovou soutěž pro mladé muzikanty. „Soutěž je věkově omezena pro muzikanty na od 15 do 30 let. Toto omezení platí pro všechny členy kapely,“ poznamenal programový šéf Radia Haná a člen Akademie populární hudby Marek Berger. 

Mladé kapely mohou posílat přihlášky do 30. dubna na e-mail objev@radiohana.cz. „Součástí přihlášky by mělo být krátké info o kapele, reprezentativní foto kapely, spolehlivý kontakt a link na tvorbu v MP3 nebo videoklipy či záznam koncertu na YouTube,“ doplnil jeden z porotců a hudební producent Daniel Kašpar.

Ze všech registrovaných kapel vyberou posluchači Radia Haná v internetovém hlasování na www.radiohana.cz 5 nejlepších, ze kterých odborná porota vybere absolutního vítěze.


Vítězná skupina získá dva víkendy v profesionálním nahrávacím studiu TA musica, kde natočí singl pod profesionálním producentským dohledem. Dále bude mít možnost natočit zdarma videoklip. Radio Haná ve spolupráci s regionálními mediálními partnery uspořádá promo kampaň a nasadí kapele singl do vysílání. Známá poprocková kapela O5 a Radeček zase pomůže s umístěním vítěze do programu festivalů a navíc bude nápomocna radou při nahrávání radiosinglu.

  NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.