Krimi

Dacia zůstala na střeše

O štěstí v neštěstí může mluvit 40letý šofér Dacie Duster, kterému se povedlo ji otočit na střechu. Duster je oblíbené auto jako lidový offroad. Rozhodně si s ním užijete víc na kolech než střeše.

Dacia Duster si poradí i mimo pevné asfaltky, na střeše jí to nejde. 40letý řidič měl štěstí, nedošlo ke zranění jeho ani dalších osob či zvířat. Foto: Policie České republiky

Dnes ráno asi hodinu po půlnoci nezvládl 40letý řidič jízdu ve vozidle značky Dacia Duster, když jel ve směru od Uhřínova na Středolesí. Při řízení auta vyjel vlevo mimo komunikaci, kde dostal smyk, auto se převrátilo na střechu a zůstalo ležet v příkopu.

Při havárii vozidla naštěstí nedošlo ke zranění řidiče a nepotvrdilo se ani, že by řídil pod vlivem alkoholu. Hmotná škoda na vozidle byla předběžně stanovena na 200 000 Kč. Nehoda byla ze strany Policie ukončena a vyřešena uložením pokuty v příkazním řízení. 

Lidé, jezděte opatrně. INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Radio Haná
INZERCE
CBA Huhnak