Václav a Helga vytáhli ze seniorky s příslibem zisku statisíce

Pro trestný čin podvod zahájili včerejšího dne policisté úkony trestního řízení na základě oznámení, které učinila 72letá žena z Přerovska. V říjnu loňského roku se nechala zlákat na výhodné investování se zaručeným ziskem. Nabídku našla na sociálních sítích a zareagovala na ni tím, že vyplnila formulář. Netrvalo dlouho a ozval se jí muž, který vystupoval jako Václav a uvedl, že má sídlo v Karlových Varech a zdali nechce investovat peníze prostřednictvím finanční společnosti. Seniorka se nechala zlákat a po domluvě s ním odeslala ze svého účtu startovací částku 5 000 korun. Pak už si poškozenou vzala do práce odbornice na peníze paní Helga a ta svoji roli zvládla na výbornou.

Foto: Ilustrační obrázek

Začátkem února ji přesvědčila, aby investovala částku mnohem vyšší. Konkrétně se jednalo o 255 270 korun, kterou zaslala poškozená na zahraniční účet. Po pár dnech se investorka obrátila na Helgu, aby jí investované peníze, včetně provizí z investic do kryptoměny, vyplatili. Helga se samozřejmě zdráhala a žádné finanční prostředky, poškozené a oklamané ženě, na účet nezaslala, ba co víc, přestala s ní úplně komunikovat.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Flora Olomouc
INZERCE
podlahy poker