Opilá žena bodla svého partnera nožem, skončila na záchytce

V sobotu odpoledne vyústilo společné popíjení alkoholu a následná slovní rozepře ve fyzické napadení nožem. Před šestnáctou hodinou přijala policie na operační středisko oznámení od ženy, která uvedla, že v afektu pobodala svého přítele v bytě v Hranicích a uvedla přesnou adresu.

Foto: Ilustrační obrázek pixabay.com

Na místo ihned vyjela hlídka a záchranná služba. V uvedeném bytě byl v kuchyni nalezen muž při vědomí. Lékař zjistil, že napadený má jednu bodnou ránu v oblasti zad a na základě toho byl převezen do nemocnice na ošetření. "Oba dva byli silně pod vlivem alkoholu, kdy podezřelá nadýchala 3,03 a její partner 3,15 promile. Žena byla na základě rozhodnutí lékaře umístěna na protialkoholní záchytnou stanici v Olomouci," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. V souvislosti s tímto případem byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví, za který dle trestního zákoníku hrozí podezřelé až tříletý trest odnětí svobody.
INZERCE
Mamma Centrum Mamma Centrum

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
podlahy poker