Zápas NHL neviděl, ale stál ho majlant

Na inzerát poškozeného mladého muže z Přerovska, který nabízel k prodeji elektronické vstupenky na hokejové utkání NHL mezi San Jose Sharks a Nashville Predators v pražské O2 Aréně, zareagoval začátkem října zájemce o jejich koupi. Společně se domluvili na zaplacení částky 16 000 korun za 4 vstupenky na účet prodávajícího. Aby všechno proběhlo hladce, vyžádal si od kupujícího odeslání kopie občanského průkazu. Podezřelý mu bez problémů vyhověl a požadované údaje mu poskytl.

Foto: Ilustrační obrázek

Na základě toho mu poškozený do emailové pošty elektronické vstupenky odeslal. Prodejce ale ještě ten samý den, kdy došlo k transakci, zjistil, že je obratem na facebooku nabízel dál k prodeji. Slíbených peněz se bohužel do současné doby nedočkal a podezřelý se stále vymlouvá na nefunkční elektronické bankovnictví a problémy s bankou. Proto mu došla trpělivost a nepoctivé jednání oznámil na obvodním oddělení. Případ eviduje policie a šetří pro trestný čin podvod.
INZERCE
Mamma Centrum Mamma Centrum

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
podlahy poker