Nebezpečný manévr vyvrcholil napadením

Včera ráno vyjížděla hlídka na ulici Lipnická v Přerově na základě oznámení. Poškozený muž kontaktoval policii telefonicky a informoval operační středisko o incidentu, který se stal nedlouho před zavoláním. Na kruhovém objezdu poblíž firmy MPI byl napaden neznámým řidičem, který na poškozeného fyzicky zaútočil po vystoupení z auta.

Foto: Ilustrační obrázek

Shodil ho na zem a dal mu ránu pěstí, pak svoji agresivitu obrátil vůči vozidlu Škoda Octavia, které předtím řídil poškozený a bouchnul do bočního zrcátka, ze kterého vypadlo sklo a zůstalo viset jen na elektrické kabeláži. Této události předcházel konflikt, který se stal při jízdě ve vozidlech v blízkosti obce Kokory ve směru od Olomouce. Řidiči měli jet za sebou a neznámý agresor měl při předjíždění poškozeného provést nebezpečný manévr tím, že se prudce zařadil před předjížděné vozidlo. "Událost šetříme jako přestupek proti občanskému soužití z důvodu napadení a jako přestupek proti majetku, protože na vozidle vznikla škoda 2 000 korun společnosti vlastnící vozidlo," informovala policejní mluvčí Miluše Zajícová.
INZERCE
Ostrov realit Ostrov realit

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
TV Morava
INZERCE
podlahy poker