Krimi

Jaro je tady – cyklisté i motorkáři se vrací na silnice

Ve čtvrtek 25. března před patnáctou hodinou řídil sedmapadesátiletý muž motocykl Triumph Rocket III mezi obcemi Lipník nad Bečvou a Loučka. Při průjezdu mírnou levotočivou zatáčkou dojel ve stejném směru jedoucí cyklisty.

Foto: Ilustrační obrázek

Ve snaze zabránit střetu s cyklisty začal motocyklista prudce brzdit. Střetu se mu zabránit podařilo, ale došlo ke smyku motocyklu, jeho pádu na komunikaci a následnému vyjetí do pravého příkopu.

Řidič po nehodě upadl do bezvědomí. Na místo byl vyslán vrtulník záchranné služby, který muže transportoval do Fakultní nemocnice v Olomouci. Ke zranění dalších osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 102 tisíc korun. Alkoholu u motocyklisty policisté před jeho transportem do nemocnice vyloučili na místě provedenou dechovou zkouškou. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. 


INZERCE

NÁZORY K ČLÁNKU

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
AFO Olomouc
INZERCE
CBA Huhnak