Bleskovky

Divné pocity náměstka Navrátila a KDU-ČSL + TOP 09

10. březen je dnem obav a nejistoty pro dva přerovské radní. Budou zažívat smíšené pocity. Možná beznaděj, zklamání, obavy nebo dokonce lítost? Vlajka pro Tibet se totiž v Přerově vyvěsí ačkoliv to ti dva odmítli podpořit.

Tomáš Dostal, KDU-ČSL, v popředí na archivním snímku Přerovské internetové televize. Vzadu za ním udřený bývalý náměstek a nyní placený radní Tomáš Navrátil (ANO) na fotce Magistrátu města Přerova.

Jaké jsou skutečné motivy Tomáše Navrátila (ANO 2011) a Tomáše Dostala (KDU-ČSL a TOP 09) nepodpořit aspoň symbolicky Tibet, se dosud neví. O jejich podivném a neočekávaném postoji jsme více psali v tomto článku. Oba radní přitom nepodrželi zbytek rady města Přerova. Jednotně tak hlasovala jen ODS.

"U Tomáše Navrátila (ANO 2011), který má plné ruce naučit se polsky a jet odklánět kamiony od Přerova dříve, než dojedou na kruháč ke Strojaři, je to pochopitelné. On má chlapec prostě hlavu v jednom kole a tak to možná nechtěl řešit a zdržel se možná z vyčerpání. No proč se neunavený člen městské rady nominant za TOP09 a KDU-ČSL, Tomáš Dostal, rozhodl Tibet alibisticky nepodpořit, to snad ani neví nejvyšší kápové a hlavouni TOP09 a KDU-ČSL v Praze. Hlavně že rodiny, uprchlíci, bezpečnost potravin a voda v krajině a Dominik Feri s afro-účesem na zábavě Moravě. 

Mikešová" 


(redakčně upraveno )


Poznámka redakce: stanovisko našeho čtenáře/čtenářky podepsané jako Mikešová nemusí představovat stanovisko redakce Přerovského REJe, nicméně svou výstižností a břitkým sarkasmem nás zaujalo a věříme, že zaujme i další čtenáře. Děkujeme za trefný komentář k politické situaci ve městě Přerově. Pište nám prosím nadále na prerov@rej.cz. Děkujeme.